Пішов з життя учасник підпільного руху часів Другої світової - Федір Платонович Бородай

 

Пішов у вічність Федір Платонович БОРОДАЙ, людина, яка прожила непросте, але гідне життя, пов’язане зі старостинським округом, селищем Базавлук.

Федір Платонович народився у 1927 році в селищі Базавлук. Закінчив Шолоховську школу. В роки війни, під час окупації краю, був учасником підпільного руху, який діяв на території нашої місцевості. Разом з рідним  братом, Андрієм Бородаєм, начальником штабу партизанського загону, вів боротьбу з окупантами. Народні месники зробили вагомий внесок у спільну перемогу над фашизмом.

Після війни Федір Платонович Бородай відбудовував зруйновану країну, служив у Збройних силах, створив сім'ю. Багато років свого життя він віддав роботі в автомобільному цеху гірничо-збагачувального комбінату звідкіля й пішов на заслужений відпочинок.

Попри поважний вік Федір Платонович завжди відрізнявся бадьорістю духу, був постійним учасником пам’ятних заходів та зустрічей, присвячених темам війни і партизанського руху. Як безпосередній очевидець тих буремних подій, Федір Бородай завжди намагався розповісти молоді про наших героїв, окупацію та звільнення рідного краю від нацистів. Усе його життя було присвячено тому, аби зберігати найдорожче – пам'ять про народний подвиг наших земляків. І цей обов’язок він виконав до кінця.

Міський голова Олександр Шаповал, виконком та депутатський корпус Покровської міської ради, громадськість висловлюють співчуття рідним та близьким Федора Платоновича Бородая з приводу тяжкої втрати.

Прес-служба міського голови.