Переможний травень юних спортсменів Покрова

переможний травень юних спортсменів покрова. Зображення 1Золото та срібло у скарбничку досягнень
Вихованці відділення таїландського боксу Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Д. Дідіка (тренер Ігор Мациборко) одразу на двох турнірах підтвердили свій високий статус, увійшовши у число призерів.
Наші спортсмени здобули перемогу у Кривому Розі, де 5 травня відбувся відкритий чемпіонат міста з таїландського боксу.

переможний травень юних спортсменів покрова. Зображення 2Переможцями стали Артур Горбенко, Микита Захарченко та Сергій Нанкевич.
Срібло здобули - Дмитро Шелесько, Сергій Семак та Олександр Шаповал.
А 6 травня на відкритому чемпіонаті Херсонської області "Спорт проти наркотиків" наша команда посіла ІІІ місце.
У особистому заліку чемпіонами стали: Дмитро Ніколаєв та Микита Ніколаєв, Ігор Куліш, Артур Горбенко, Дмитро Шелесько, Микита Захарченко, Сергій Нанкевич.
Срібними призерами стали Ярослав Безкіщенко та Анатолій Марінеско.
У номінації " Кращий боєць" відзначено покровських боксерів Артура Горбенка, Микиту Захарченка, у номінації " За волю до перемоги" - Сергія Нанкевича.
Наші легкоатлети – кращі
Цього разу стадіон "Авангард" гірничо-збагачувального комбінату зібрав 210 легкоатлетів. Крім КДЮСШ "Манганіт" були команди із ДЮСШ Марганця та Нікополя.

переможний травень юних спортсменів покрова. Зображення 3У програмі змагань - біг на різні дистанції та стрибки у довжину серед юнаків та дівчат різних вікових груп.
Кращі результати показали покровчани – вихованці "Манганіту".
Володарями кубку на 800 м. стали Вероніка Калабіна (СЗШ №6), Ліза Папіш (НВК№2), Аліна Левченко (НВК №2), Віктор Ражик (НВК №1), Михайло Бєлов (СЗШ №9).
Переможці та призери по іншим видам - В’ячеслав Ждан - 2 м. (СЗШ №9), Микита Лебедєв 2 м. (СЗШ №6), Анатолій Сізов -3 м. (КЗ "Ліцей"), Руслана Козоброд – 2 м. (КЗ "Ліцей"), Галина Лустова – 2 м. (СЗШ №6), Лоліта Шевченко – 3 м. (КЗ "Ліцей), Ігор Гоцелюк - 2 м. (СЗШ №6), Влад Бондаренко – 3 м. (СЗШ №2), Влад Довбиш - 1 м. (СЗШ № 9), Артем Сіленко – 2 м. (СЗШ №4), Денис Голубовський – 2 м. (СЗШ № 6), Марія Карпова – 3 м. (СЗШ №4).
Путівка на чемпіонат Європи
Феєричну перемогу здобув дев’ятикласник СЗШ №9 Дмитро Козуб на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, здобувши право представляти Україну на Чемпіонаті Європи.

переможний травень юних спортсменів покрова. Зображення 4Змагання проходили 4-6 травня на Дніпропетровщині, у с. Чкалово.

Дмитру вдалося підняти в поштовху дві шістнадцятикілограмові гирі 166 разів за 10 хвилин, а в ривку, за цей же час - 235 разів. Це столо найкращим результатом серед молодших юнаків у віковій категорії до 68 кг.
Готував до змагань Дмитра Козуба тренер на громадських засадах Віталій Мартинюк.