Онлайн-опитування щодо актуальних потреб ветеранів й ветеранок та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання

Шановні ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці! Український ветеранський фонд Мінветеранів запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

????які варіанти професійного розвитку ви б хотіли обрати у цивільному житті;

????з якими викликами та перешкодами можете при цьому зіткнутися;

????наскільки ефективні, на вашу думку, державні інституції, які мають сприяти професійному та кар’єрному розвитку ветеранів у цивільному житті, та що потрібно поліпшити у роботі таких інституцій.

????Щоб долучитися, дайте відповіді на запитання в анкеті – https://veteranfund.com.ua/opytuvannia/

????Опитування повністю анонімне.

????Розкажіть про свої очікування та побоювання, що стосуються сфери зайнятості. Запропонуйте своїм побратимам і посестрам також пройти опитування. Нам важлива ваша думка.

????Зазначимо, що Український ветеранський фонд Мінветеранів систематично досліджує потреби ветеранів та ветеранок: у листопаді минулого року ми презентували результати онлайн-опитування «Портрет ветерана» (https://bit.ly/3U2kWsG), а в червні-липні дізнавалися про потреби та перешкоди при працевлаштуванні ветеранів (https://bit.ly/41VbSb7).

????Усі дослідження Фонду – https://bit.ly/3HchUKO