Одинадцятикласники пройшли останній тест ЗНО -2019

Учора завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники загальноосвітніх навчальних  закладів Покрова складали хімію — останній з одинадцяти предметів, винесених на тестування.

Хімію обрали семеро одинадцятикласників. Вони мали виконати 52 завдання, серед яких — тести з однією правильною відповіддю, завдання на встановлення “логічних пар”, “відкриті” питання. На написання роботи відводилося 150 хвилин, максимальна кількість балів — 80. Тестування з хімії  проходили на базі Національної металургійної академії та Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. У Дніпрі складали і фізику, пунктом тестування для 17 учнів став Коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара.

Решту тестів складали у закладах освіти Нікополя. До центрів тестування було організовано безкоштовний довіз дітей.

У місті організація ЗНО пройшла на належному рівні.

Усього в тестуванні взяло участь 110 випускників. Обов'язковими предметами були українська мова та література. Другий предмет йшов за вибором: математика або історія України, яку обрала більша кількість учнів. Третій— на розсуд. Усього можна було скласти 4 предмети. Серед необов'язкових предметів частіше обирали географію (109) та англійську (63).

Вчора експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти було встановлено поріг “склав/не склав” з деяких предметів. Для тесту з української мови та літератури він дорівнює 23 бали, з математики - 11 для фізики — 13.

Усі учасники, результат яких дорівнює, або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані бали під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти, яка стартує  з 1 липня.

Прес-служба міського голови.