Новий навчальний рік четверта та дев’ята школи розпочнуть з відремонтованими вбиральнями

 

Сяючі кахлі, сантехника, сушарки для рук, окремий санвузол для дітей з особливими потребами та викладачів – туалетні кімнати капітально відремонтовані та приведені до належного вигляду. Сьогодні їх не пізнати і лише старі фото нагадують як було до і стало після.

Делікатна тема шкільних вбиралень для більшості закладів не лише Покрова, є нагальною. Зручність та комфорт – те, про що мріють діти і педагоги, говорячи про шкільні туалетні кімнати. У Покрові її вирішують поступово.

-Для нас це особлива тема, бо школа працює на засадах корекційної освіти, - говорить директор СЗШ№9 Ольга Матвєєва. - Ще навесні з міським головою Олександром Шаповалом ми оговорювали це проблемне питання, тоді він пообіцяв, що до початку нового навчального року санвузли матимуть сучасний вигляд. Сьогодні бачимо результат, що перевершив усі очікування.

Вбиральні відремонтовано за всіма існуючими нормами, вперше за час існування шкіл.

На цьому наголошує й очільниця четвертої школи Світлана Главацька, чий заклад є одним із найстаріших у місті.

-Не хочеться навіть згадувати як було до цього, - ділиться вона, - тут повністю все замінено, є окремі кабінки, дзеркала, це теж важливий момент виховання, бо умови впливають на поведінку і на настрій наших вихованців.

Прес-служба міського голови.