Наша гордість – юні спортсмени

наша гордість – юні спортсмени. Зображення 1

Ще не розпочався новий навчальний рік, а вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти тішать своїх прихильників гарними новинами.

ФУТБОЛІСТИ НЕ ПІДВЕЛИ
ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з футболу серед юнаків 2003-2004 років народження здобули спортсмени Дитячо-юнацької спортивної школи.
Шість команд із Запоріжжя, Полтави, Покрова та Нікополя, де наприкінці серпня і проходилив турнір, змагалися за призові місця. Вихованці тренера Геннадія Сєверова показали злагоджену гру, майстерне володіння футбольними прийомами, прагнення до перемоги і повернулися додому з призовим кубком, та дипломами.

наша гордість – юні спортсмени. Зображення 2

ГІМНАСТИ – НАЙКРАЩІ!
Тим часом гімнасти ДЮСШ взяли участь у Кубку Дніпропетровської області зі спортивної гімнастики, що проходив у Марганці, і здобули І командне місце.
Золотими призерами в особистій першості стали: Клобукова Тетяна, Панченко Дарія, Потайчук Софія, Козуб Олександра, Сисолятіна Вероніка.

Срібло завоювали Чергинець Анна, Руденко Софія, Коробко Оксана, Подстяжонок Єлизавета, Нечай Єлизавета, Сокол Евеліна.

Бронзові нагороди вибороли Захарченко Вікторія, Ірза Поліна, Саврасова Владислава, Шолохова Поліна.
Вітаємо наших юних спортсменів та бажаємо подальших перемог!