Минулий тиждень видався надзвичай успішним для юних спортсменів міста

минулий тиждень видався надзвичай успішним для юних спортсменів міста. Зображення 1
Як завжди, на висоті Дитячо-юнацька спортивна школа управління освіти.

Кілька перемог приніс вихованець Сергія Сінілова - Артем Бубир. Здобув перемогу на чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків 2001 року народження та став чемпіоном у Всеукраїнському турнірі «27 меморіал І. Прищепи», отримавши у якості винагороди – планшет. Взявши участь у Всеукраїнському турнірі «Київська весна», Артем здобув ІІІ місце.
На фінальних змаганнях 5 спортивних ігор школярів Дніпропетровської області ДЮСШ виставила своїх волейболістів, в результаті - команда дівчат зайняла І місце, а команда юнаків – ІІ.
У цих змаганнях успішно виступила і команда з настільного тенісу, зайнявши ІІ місце. Місто представляли тенісисти зі СЗШ № 9.
Збірна міста зі стрітболу, до якої увійшли учні з 4 та 9 шкіл і ПТУ, отримала перемогу у зональних змаганнях. 17 березня у Павлограді наша команда представляла регіон у фінальних обласних змаганнях і посіла третє місце.
В обласних змаганнях з гирьового спорту серед учнів професійно-технічних училищ, команда нашого ПТУ зайняла І місце.
Пишаємося нашими юними спортсменами і бажаємо нових спортивних перемог!