Минулий тиждень приніс Покрову нові спортивні перемоги

Срібною призеркою Чемпіонату України U21 стала вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка - Ліза Литвиненко (тренер - Сергій Сінілов).

Вже вп'яте Чемпіонат серед юніорів та юніорок пройшов у Дніпрі. 345 учасників із 23 регіонів України впродовж двох днів вели боротьбу за медалі.

Наша дзюдоїстка не лише здобула срібло, а й  у складі збірної Дніпропетровщини піднялася на вищу сходинку, обійшовши команди з Києва та Харківської області.

Тепер найсильніші спортсмени, серед яких і Ліза, починають підготовку до континентального Кубку U21, який пройде на початку вересня у Люксембурзі.

22 призових місця вибороли покровчани на Чемпіонаті області зі спортивної гімнастики.

14-15 лютого вихованці ДЮСШ (тренери — Ольга Образцова, Василиса Носик, Наталія Токмань) показали чудові результати на обласних змаганнях.

Володарями І місця стало відразу 12 спортсменів — Артур Євтушенко - Катерина Гужва, Спартак Заульський - Орина Забутна , Анастасія Веселова - Валерія Дрок — Ілона Федюк, Роман Кожанов - Дар'я Стрілець, Катерина Бойко - Марія Шевкунова - Марина Поронян.

Сім других місць здобули - Іван Селіванов - Богдан Тютюнник, Дмитро Радочинський - Віталій Марусиченко, Дар'я Королюк - Дар'я Хижинська - Марія Пруднікова.

Три третіх місця до загального заліку принесли Валерія Марусиченко - Ксенія Галанова - Діана Демниченко.

Участь у змаганнях відбулася за кошти місцевого бюджету згідно календарного плану.

Вітаємо спортсменів та їхніх наставників з переможними виступами!