Всi новини, сторінка 169

03 07

Сьогодні міський голова повідомив про пункти видачі води. Олександр Шаповал наголосив: "Вчора ми розпочали роботи з запуску централізованого водопостачання. Проводимо заходи з промивки та знезараження системи, протягом певного часу вода буде надходити з підвищеною дозою хлору. Звертаюся до покровчан довіряти лише офіційній інформації." Місця розташування водовозок:


02 07

МКП “Покровводоканал” розпочинає роботи з запуску централізованого водопостачання, подачі води населенню. Через те, що споруди та мережі тривалий час не експлуатувалися, необхідно провести ряд заходів з промивки та знезараження всієї водопровідної системи. Перші дні вода буде подаватися з високою дозою хлору . Вживати воду протягом трьох діб категорично заборонено!


02 07

Як повідомив зранку міський голова, пункти видачі води знаходяться за такими адресами.


01 07

Як повідомив зранку міський голова, пункти видачі води знаходяться за такими адресами.


30 06

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося пленарне засідання чергової 41 сесії Покровської міської ради 8 скликання.


30 06

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


30 06

До уваги покровчан! Як повідомив зранку міський голова, пункти видачі води знаходяться за такими адресами.


29 06
29 червня 2023 р. 899 Місцева влада

ОГОЛОШЕННЯ!

З 30.06.2023року  видача питної води здійснюється  відповідним категоріям населення Покровської міської територіальної громади:


29 06

Вже понад рік найбільша в Європі атомна електростанція перебуває в окупації. Через постійний ядерний шантаж рф треба бути готовим до можливих небезпек, тому штабні навчання проходять по всій Україні. Впродовж двох днів у Покрові перевіряли готовність органів управління та сил цивільного захисту до скоординованої роботи в разі радіаційної загрози.


29 06

У разі  надзвичайної  ситуації на  Запорізькій  АЕС, у Покрові діятимуть 12 збірних пунктів евакуації населення