Місто за тиждень

Освіта

На минулому тижні стартувала літня кампанія відпочинку на базі закладів освіти. У БТДЮ організовано роботу творчих майстерень літньої школи-подорожі “14 днів подорожі навколо світу”.

Здійснюється моніторинг перебігу літнього відпочинку дітей і підлітків у пристосованих дитячих закладах з денним перебуванням.

Випускники взяли участь у ЗНО з історії України та біології. Організовано безкоштовне перевезення дітей до пунктів тестування у Нікополі.

Медицина

У пологовому відділенні ЦМЛ народилося двоє немовлят. 65 хворих проліковано у добовому стаціонарі, 64 пацієнти знаходиться у денній хірургії та 74 - у денному стаціонарі терапевтичного профілю.

До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1605 осіб, 75 отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.

Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 166 виїздів.

Соціальна сфера

На прийомі у  фахівців управління праці та соціального захисту населення побувало 452 громадяни. Прийнято 98 заяв на призначення усіх видів державної допомоги, в тому числі пільг та субсидій.

В управлінні обліковується 2563 отримувачі житлових субсидій, 2577 пільговиків, 268 демобілізованих учасників АТО, 378 ВПО.

Комунальна сфера

Працівники “Добробуту” обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали території, викошували трави, прополювали квіти, поливали клумби, фарбували турнікети.

У міськводоканалі виконали п'ять заявок з водопровідних мереж.

Прес-служба міського голови.