Місто за тиждень

Освіта

Проведено зональні змагання з футболу серед школярів 2006 р.н. з Покрова, Нікополя та Томаківського району, де наша команда посіла І місце.

На стадіоні “Авангард” пройшли міські змагання з допризовної підготовки юнаків. На І місці команда СЗШ №9, ІІ місце за СЗШ №6, ІІІ місце здобула команда НВК №2.

Від освітніх закладів міста подано 19 робіт на обласний конкурс новітніх педагогічних ідей і виховних технологій “Виховуємо патріотів України”.

Медицина

За тиждень у пологовому відділенні ЦМЛ народилося двоє немовлят. У добовому стаціонарі проліковано 108 хворих. Нині у денному стаціонарі перебуває 70 пацієнтів, у денній терапії — 83.

До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1677 осіб, 71 -отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.

Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 175 виїздів.

Соціальний захист

На прийомі у фахівців управління праці та соціального захисту побувало 382 особи.

Здійснено шість обстежень матеріально-побутових умов проживання сімей, які звернулися за призначенням державних допомог, у тому числі пільг та субсидій.

Перевірено 12 новопризначених та 16 перерахованих пенсійних справ.

У повному обсязі завершено розрахунки житлових субсидій мешканцям старостинського Шолохівського округу по закінченню опалювального періоду.

В управлінні обліковується 6297 отримувачів житлових субсидій, 2577 пільговиків, 265 демобілізованих учасників АТО, 376 ВПО.

Службою зайнятості за тиждень проведено 15 профорієнтаційних заходів. Для безробітних, які перебувають на обліку, пройшли семінари із загальних питань та техніки пошуку роботи.

В рамках проекту “Професія поряд” для майбутніх випускників НВК №2 проведено скайп - презентацію навчального закладу Університет ім. Альфреда Нобеля.

Для десятикласників ліцею було організовано професіографічну екскурсію на підприємство “Резинопласт”.

Комунальна сфера

У міськводоканалі виконали 12 заявок по водопровідним мережам, накрили два люка.

Працівники “Добробуту” обслуговували лінії зовнішнього освітлення, ремонтували фонтан на центральній площі та монтували у парку ім. Б.Мозолевського. Проводилося прибирання територій, санітарна обрізка дерев, покіс трави.

ДСНС

13 квітня пожежно-рятувальним підрозділом здійснювався виїзд на гасіння пожежі, що виникла в окремо розташованій одноповерховій  будівлі в одному з домогосподарств по вул. Чкалова.

Прес-служба міського голови.