МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ

 

Освіта

У школах міста триває освітній процес за допомогою технологій дистанційного навчання. Для освітян пройшло онлайн-засідання професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів за участі завідувача обласного центру ПП та СР.

Медицина

На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 46 хворих, троє пацієнтів знаходиться у денному стаціонарі хірургічного профілю.

До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1533 осіб , 68- отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.

Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 229 виїздів.

Соціальна сфера

В управлінні праці та соціального захисту населення з метою перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину від ЦНАП здійснено прийом 139 заяв. Прийнято 362 громадян для отримання довідок й оформлення запитів справ в інші райони в режимі карантину. Опрацьовано 72 прийнятих справ. Проведено прийом громадян у Шолоховому, де надано 6 консультацій.

За тиждень здійснено перевірку достовірності інформації про майновий стан 53 громадян щодо яких здійснюється фінансування бюджетних коштів, правильності призначення державних допомог та субсидій, достовірності та повноти інформації про фактичне місце проживання ВПО. Здійснено 6 обстежень матеріально-побутових умов проживання громадян. Проводилася робота з підприємствами, Фондом інвалідів щодо забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.

В управлінні обліковується 3843 отримувачів субсидій, 2809 отримувачів державних допомог, 1265 домогосподарств, де користуються пільгами, 294 учасники АТО, 414 ВПО.

У територіальному центрі соціального обслуговування  продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись карантинних заходів.

Проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань.

У міській філії обласного центру зайнятості прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв'язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”.

Протягом тижня для безробітних в режимі онлайн проведено інформаційний вебінар з загальних питань зайнятості з метою ознайомлення з комплексом послуг які надаються службою зайнятості; вебінар щодо ризиків нелегального працевлаштування у т.ч. за кордоном , правова захищеність легальної зайнятості. Майстер-клас з планування пошуку роботи. Інформування про сучасні джерела пошуку вакансій та вміння правильно їх використовувати.Тренінг «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Вебінар «Підготовка резюме».

Комунальна сфера

Працівники «Добробуту» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали територію міста.

Міськводоканал виконав 7 заявок з водопровідних мереж.

Тривають капітальні та поточні ремонти.

Прес-служба міського голови.