Мінветеранів та Центр підготовки операторів БПлА "Крук" уклали меморандум про співпрацю

Йдеться про активну взаємодію у сфері забезпечення навчання, перекваліфікації, адаптації та психологічної підтримки ветеранів й ветеранок на шляху повернення до цивільного життя.

????Меморандум підписали в.о. державного секретаря Міністерства у справах ветеранів України Андрій Павловський та керівник Центру підготовки операторів БПлА “Крук” Віктор Таран.

????Навчальний центр засновано у перші місяці повномасштабного російського вторгнення. За цей час на його базі було підготовлено понад 3000 операторів дронів, серед яких бійці ЗСУ, Нацгвардії, Тероборони, спецпідрозділів українських силових відомств. Кожного місяця Центр випускає 180 операторів дронів по типах “Крило”, “FPV” i “Мультикоптер”.

????Наразі "Крук" розпочав створення онлайн-сервісу, що включатиме два інтегрованих блоки функціоналу – онлайн-навчання та пошук роботи / працівників. Він має стати так званою “точкою зустрічі” ветеранів і роботодавців, а також надаватиме спеціалізовані курси з лідерства, селф-менеджменту та психологічну підтримку для Захисників і Захисниць, які повертаються з війни.

????Також в пілотній фазі проєкту будуть створені курси перекваліфікації для демобілізованих ветеранів й ветеранок за спеціальністю “Оператор БПлА” та інших напрямків.

????Відповідно до укладеного Меморандуму, фахівці сторін-підписантів консультуватимуть одна одну у процесі створення онлайн-платформи, забезпечуватимуть інформаційну підтримку та, у разі успіху “пілоту” – сприятимуть його масштабуванню по всій країні.

???? “Наші спільні домовленості створять умови для синергії зусиль, спрямованих як на здобуття освітніх знань та навичок ветеранами війни, так і повноцінної реінтеграції захисників до цивільного життя”, – наголосив Андрій Павловський.

???? “Співпраця з Мінветеранів є важливим елементом успішного запуску проєкту”, – зазначив Віктор Таран.