Ліза Литвиненко – бронзова призерка Чемпіонату світу з дзюдо

18-річна спортсменка не лише  завоювала бронзову медаль  першого у своїй кар’єрі дорослого чемпіонату світу, а у вирішальному поєдинку перемогла Олімпійську чемпіонку з Японії, здобувши чисту перемогу за 23 секунди.  Ліза виступала у ваговій категорії до 78 кг.

Це перша нагорода збірної  України на цьогорічному Чемпіонаті  світу з дзюдо, що проходить у столиці Узбекистану. Цьогоріч світовий форум зібрав понад  570 кращих спортсменів з 82 країн світу, серед них 13 українських дзюдоїстів. До Ташкенту  українська збірна вирушила у найсильнішому своєму складі,  високу нагороду здобула лише Єлизавета, з чим покровчанку привітав міський голова Олександр Шаповал, зазначивши:

- Вона проявила справжній бойовий дух, показала відмінну підготовку!  Ліза вкотре підняла прапор України, прапор Переможців!  Вітаємо! Пишаємося!