Ліцей №8 Покрова долучився до "JuniorS"

Ще один освітній заклад міста підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією "Рух Олександра Педана "JuniorS", що надає статус "Школа JuniorS бронзова відзнака".

Тепер у цьому напрямку успішно крокують Ліцей №5 та Ліцей №8.

JuniorS популяризує здоровий та активний спосіб життя серед підлітків, пропонуючи ініціативи, що згуртовують навколо фізичної культури й спорту, як важливого чинника зміцнення здоров’я.

Як зазначили у Ліцеї №8, попереду - великі перспективи, адже здобувачі закладу - активні, цілеспрямовані, загартовані силою спортивного духу й оптимізму. Разом з JuniorS будуть іти до спортивних перемог України!

Вже зараз освітяни працюють над тим, аби діти обирали здоровий спосіб життя. Долучаються до онлайн-марафонів, підтримують починання, направлені на покращення не лише психічного, а й психологічного стану учнів.

Однією з останніх стала участь у національному марафоні «Разом до перемоги», який підтримали 100 650 дітей та 2034 закладів освіти України різних типів і Покров.

Сьогодні Ліцеї №5, Ліцей№8 та Ліцей№6 продовжують розпочате участю у спортивному проєкті «Ігри для всіх», який згуртовує школярів та їхніх наставників.

Прес-служба міського голови.