"Колючий, його голими руками не візьмеш! Любить Україну понад усе!"

 

Таке гасло має робота юної покровчанки Катерини Киясь, учениці 3 класу гімназії №4, яка стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Іграшка з малюнку» від Art Capsule!

Дівчинка створила образ бойового українського їжачка на папері, увійшла до числа кращих конкурсантів та стала переможницею! З малюнку Катрусі було виготовлено неймовірну, фантастичну іграшку! Назвали її - Патріотик.

Робота дівчинки одразу увійшла до п’ятнадцятки кращих першого етапу конкурсу. Організатори зазначають, що планували обрати десятку фіналістів, проте це виявилось дуже складно, дитячі роботи були настільки неймовірними, що вирішили залишити у фіналі п’ятнадцять учасників!

Переможця обирали користувачі соцмереж кількістю своїх голосів, нею стала талановита покровчанка!

За намальованим Катрусею образом організатори вже виготовили іграшку та діляться:

- Пишаємося українськими дітьми, їхніми талантами та завзяттям. Таких більше нема в жодній країні! Дитячі роботи піднімають настрій, дарують натхнення та віру! Щиро їм вдячні!

Пишаються талановитою ученицею й шкільні наставники, друзі та містяни! Всі щиро зичать переможниці не зупинятися на досягнутому, рухатися вперед й підкорювати будь-які вершини! А шлях до успіху нехай осяює переможна й щаслива зірка!

Прес-служба міського голови.