Колектив гімназії №4 нагороджено грамотою Національного банку України за активну участь у «Марафоні добрих справ»

 

 

Близько 700 навчальних закладів України долучилося до освітньої ініціативи - «Марафона добрих справ», де діти вчаться милосердю, благодійництву. Серед них і гімназія№4 Покрова, чиїми  ініціативами було зібрано кошти на підтримку наших Захисників.

Їх називають амбасадорами добра, тих, хто  змінює світ на краще. Сьогодні це особливо актуально, адже саме взаємодопомога, підтримка роблять Україну непереможною. Для колективу гімназії це не просто слова, з перших днів війни вони долучилися до масштабного волонтерського руху.

За словами директора закладу Світлани Главацької, прагнули бути причетними, зробити свій внесок у наближення перемоги. Колектив вчителів одразу підтримали вихованці та їхні батьки.

Педагог-організатор Юлія Оніщенко ініціювала цікаві ідеї, які втілили разом у справжні патріотичні проєкти.

Як поділилася Юлія, справа об’єднала всіх, бо кожен розумів, що зібрані кошти будуть передані нашим героям – мужнім воїнам.

Реалізація ініціатив перевершила всі очікування.

Благодійна фотосесія «З любов’ю в серці» стала вираженням думок та віри кожного українця. Колектив наповнив її символікою, створивши блакитно-жовті крила, мов оберег рідної землі, яка захищає, надає сил і надії, крила, що закривають наших мужніх воїнів. Пам’ятні фото назавжди увічнять цю мить, а зібрані кошти були направлені на підтримку наших захисників.

Такий результат надихнув не зупинятися, так, з притаманним гімназії креативним підходом, було створено новорічну й сімейну благодійні фотосесії. Колектив виготовляв обереги для наших воїнів, у ролі «таємного Миколая» вітав діток військовослужбовців та переселенців, збирав «сміливу гривню» та готував смаколики воїнам. Результатом участі у десяти благодійних акціях стали зібрані та перераховані на допомогу ЗСУ понад 15 тисяч гривнів.

На цьому педагогічно-батьківський колектив гімназії не збирається зупинятися, вони сповнені нових ідей та планів. Продовжуватимуть марафон добрих справ, бо переконані: добро починається з нас,  творити добро – це просто і тільки разом ми сила!

Прес-служба міського голови.