Інклюзивно-ресурсному центру - 5 років!

Покров продовжує роботу в напрямку розвитку інклюзивної освіти.

Днями інклюзивно - ресурсний центр м. Покров відзначив перший ювілей. Усі ці п'ять років зусилля професійного колективу ІРЦ, серед яких психологи, логопеди, дефектологи, реабілітологи, були спрямовані на реалізацію права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Головним завданням Центру є проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та у разі встановлення освітніх потреб - здійснення системного супроводу. Важливими аспектами діяльності є надання консультативно-психологічної допомоги батькам чи іншим законним представникам та педагогічним працівникам.

Досвідчені фахівці проводять із дітьми корекційно - розвиткові заняття. Сприяють їхній соціалізації, розвитку, спілкуванню.

Звичайно ж, ювілей інклюзивно-ресурсного центру відзначали разом з вихованцями. На подвір'ї Центру педагоги провели літній корекційний квест “У колі друзів”. До участі запросили дітей з особливими потребами, у тому числі з інвалідністю та з числа внутрішньо переміщених осіб віком від 5 до 9 років.

Щоб дістатися до найголовнішого сюрпризу - зустрічі з казковим ведмедиком Барні, малеча виконала усі завдання корекційної локації. Вони долали смугу перешкод, весело рибалили, дмухали мильні бульбашки, малювали на асфальті, прикрашали кольоровими долоньками”дерево дружби”, виконували ритмічні вправи під літні дитячі пісні. При цьому вчилися один одного слухати, поважати, дружити та разом радіти.

На завершення - запальні танці, фотосесія та солодощі. Й головне — бажання повернутися восени до Центру та продовжити корекційно-розвиткові заняття зі своїми улюбленими наставниками.

Вітаємо керівника Вікторію Демуш та весь колектив ІРЦ з ювілеєм діяльності.

Бажаємо, щоб здоров’я, любов, натхнення були надійними супутниками, а знання, досвід і навички приводили до неймовірних результатів у роботі!

Прес-служба міського голови.