Гирьовики Покрова – чемпіони України

гирьовики покрова – чемпіони україни. Зображення 1
Команда міста продовжує впевнений поступ уперед. Спортсмени беруть участь у змаганнях різного рівня, завойовуючи медалі. Покровчани складають серйозну конкуренцію супротивникам, що підтвердив останній турнір - Чемпіонат України з гирьового хортингу серед чоловіків та жінок, що проходив у місті Ірпінь.

Віталій Мартинюк, виступаючи у категорії - ветерани 40-49 років, до 85 кг у поштовсі-спринті, став Чемпіоном України у своїй віковій та ваговій категорії та абсолютним Чемпіоном України серед спортсменів-ветеранів та серед ветеранів - комплексний спринт.
Руслан Вілков, у ваговій категорії до 70 кг, зайняв перше місце у поштовсі-спринті група А та друге у комплексному спринті.
Чемпіонкою України серед жінок-ветеранів (спринт-ривок) визнано Олену Жданову. Гарний результат показала і Інна Гичкіна – 3 місце у ваговій категорії до 65 кг.