Дорогі земляки! Шановні гості міста!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 65-ї річниці нашого рідного міста Покров!

Це не просто дата – це черговий важливий рубіж у історії міста, з яким переплетені долі покровчан.  Бо Покров – то минуле, сьогодення і майбутнє кожної родини,  з ним пов’язане все саме найдорожче.

Цього дня ми особливо відчуваємо себе частиною великої родини – єдиної громади. Віддаємо шану ветеранам, будівничим нашого міста, хто творив його історію і тим, хто сьогодні продовжує важливу справу – розбудовує Покров. Вашими руками, небайдужими серцями, дорогі покровчани, місто змінюється, стає сучасним – з особливим неповторним обличчям. Завдяки Вам, хто захищає мир і спокій на сході країни, трудиться на підприємствах і в закладах,  впроваджує соціальні проекти та реалізовує перспективні ідеї, Покров став прикладом вагомих починань та звершень, збереження традицій, шанування своєї історії. Він – відображення любові, турботи та поваги своїх мешканців.

Дякую Вам за це, дорогі земляки! 65-річчя – це новий старт до майбутніх перемог, які нам з Вами під силу!

Тож нехай Покров з впевненістю крокує вперед, буде успішним, квітучим під Покровом Пресвятої Богородиці! Бажаю Вам, дорогі покровчани та Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди й миру, добра та благополуччя!

Зі святом! З Днем міста!

З повагою, міський голова Олександр Шаповал.