До світлого дня — світлі вчинки

 

Великодні дні надихають на добрі справи. Дітям теж хочеться почуватися корисними, докласти зусилля до перемоги добра над злом.

Напередодні свята учні гімназії №4 запросили мешканців та гостей міста долучитися до благодійного онлайн-аукціону на підтримку ЗСУ.

Старанно виготовлені 50 великодніх декоративних прикрас, гімназисти виставляли в соціальні мережі у вигляді лотів. Запевняли потенційних учасників аукціону, що купуючи лот, вони отримають потрійне задоволення: зроблять маленький подарунок собі, ощасливлять дитину, яка його виготовила, та особисто допоможуть ЗСУ прискорити нашу Перемогу.

Підсумки аукціону було підведено по обіді 15 квітня, зібрано було понад 4, 5 тисяч гривень. Ще майже 2, 5 тисяч доклали учні та колектив працівників гімназії. Усі кошти перераховані на авто для 93-ї бригади.

А ще гімназисти поробками і солодощами привітали захисників з Великоднем. Усе це було доставлено воїнам на Харківський напрямок.

Не припиняє творчого благодійного марафону і ліцей №3. Здобувачі освіти продовжують брати участь у благодійних майстер-класах з розпису пряників. Діти власноруч розписують пряники, а потім передають їх нашим захисникам. Радіють, коли отримують зворотній зв'язок.

Пишаємося учасниками та організаторами благодійних акцій.

Такі освітні ініціативи на часі і дуже важливі для самих дітей. Відчувати себе корисним, розуміти свою причетність до спільної мети - це потреба кожної людини не залежно від віку. І вартує дорожче за будь-які матеріальні блага.

Прес-служба міського голови.