Для ВПО облаштовано кімнату відпочинку

Благодійним фондом «Право на захист» (офіційні партнери від УВКБ ООН) у співпраці з міською владою облаштовано кімнату відпочинку та дозвілля для внутрішньо-переміщених осіб, що проживають у гуртожитку.

У новоствореному просторі для дозвілля діти та дорослі можуть провести свій вільний час - відпочити, переглянути телевізор, зайнятися спортом, пограти у ігри чи почитати літературу.

У день відкриття до гуртожитку завітали фахівці БФ «Право на захист», представники влади, адміністрація закладу, а також діти та дорослі, що проживають там. Присутні були у захваті від нового затишного простору.

Представникам БФ «Право на захист» від імені міського голови Олександра Шаповала було вручено подяку, адресовані щирі слова  за допомогу й підтримку.

“Від імені батьків велика вдячність за таку зону для відпочинку. Нашим дітям дуже сподобалась кімната, де можна спокійно пограти у гру, переглянути мультфільми чи цікаві відео на великому екрані телевізора, пострибати на батуті чи покрутити педалі на велотренажері - позитивні емоції їх переповнюють. У такий непростий час це можливість відволіктись, поспілкуватись як дорослим, так і дітям”, - діляться враженнями матусі.

БФ «Право на захист» - благодійна організація,  яка системно надає допомогу місцям компактного проживання у нашому місті. Це покращення умов проживання ВПО, надання продуктів харчування, засобів гігієни, речей першої необхідності. Інформаційна та юридична підтримка.

Прес-служба міського голови.