ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ПОКРОВА ПРАЦЮЄ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

В Центрі соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області за минулий тиждень здійснено прийом 46 осіб, у тому числі - внутрішньо переміщених.

У складі робочої групи фахівцями Центру відвідані 37 родин ВПО для перевірки (верифікації) відомостей про їх місце розміщення, складені відповідні акти.

Триває робота з організації соціального захисту осіб, які опинились в СЖО. В рамках соціального супроводу фахівцями відвідано 13 родин  з метою контролю дотримання попередньо наданих рекомендацій та виконання пунктів плану соціального супроводу.

На постійній основі супроводжуються 4 прийомні сім’ї, 2 дитячі будинки сімейного типу та 25 сімей опікунів, піклувальників. Родини, в яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування отримують допомогу у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім’ї, адаптацію дитини в нових умовах, створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, у розвитку та вихованні, захист майнових та інших прав дитини, допомогу у відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків, у створенні та забезпеченні умов для пріоритетного права дитини на усиновлення.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020р. №587 «Про організацію надання соціальних послуг», враховуючи звернення на Урядову гарячу лінію громадян Покровської територіальної громади Центром проведена робота щодо виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та організації надання їм соціальних послуг відповідно до індивідуальних потреб.