БЛИСКУЧІ ПЕРЕМОГИ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ ПОКРОВА

 

Початок лютого порадував покровчан досягненнями у спорті. Наші земляки були першими на престижних спортивних змаганнях, виборовши золоті нагороди.

У першому етапі Кубка України з таїландського боксу, що днями відбувся в Одесі, взяли участь вихованці Заслуженого тренера України Ігоря Мациборка. Одеса зібрала найсильніших представників цього виду спорту, до числа яких вже традиційно входять покровчани.

Юні, але досвідчені спортсмени відділення таїландського боксу ДЮСШ ім. Д. Дідіка , показали відмінну підготовку. На спортивному рингу їм не було рівних, вихованці вибороли титул найсильніших!

Найвищі місця в дорослій категорії посіли Дмитро Шелесько та Олександр Суховільський. Золото кубка в категорії юніорів вибороли Анатолій Марінеско та Влад Куліш.

Вітаємо команду Покрова з високими досягненнями та бажаємо нових перемог!

 

Найщиріших вітань заслуговує перемога нашої землячки Неллі Чуканівської на Міжнародному турнірі зі стрибків у воду, що відбувся у іспанському місті Мадрид. Спортсменка виборола золоту нагороду у категорії юніорів, продемонструвавши найкращий стрибок з 12-метрової вежі.

Кандидат у майстри спорту, учениця державного спортивного коледжу м. Дніпро, «ДФКС», представниця Федерації стрибків у воду та high diving (регіон Дніпро), Неллі Чуканівська додала до скарбнички української команди ще одне золото!

Такі спортивні здобутки надихають, сповнюють віри та надії на головну Перемогу!

Прес-служба міського голови.