Вибухи лунали у Дніпрі, Кам'янському, на Криворіжжі. Під ударом була енергетична інфраструктура. Виникли пожежі, наслідки ще уточнюються.
Постраждав 66-річний чоловік. Його госпіталізувли в стані середньої тяжкості.
Горіло й в Українській громаді Синельниківського району. Вогонь охопив комбайн, вантажівку, господарську споруду.
БпЛА російська армія влучила і по Миколаївській громаді. Зайнявся приватний будинок.
За інформацією ПвК, оборонці неба збили в регіоні 60 безпілотників.
Учора під ударом також була Нікопольщина. По ній противник цілив артилерією та обстрілював з РСЗВ "Град". Потерпали Нікополь і Марганець. Обстеження території триває.
Ввечері гучно було у Дніпрі. Всі деталі з'ясовуємо.
Протягом дня агресор атакував Нікопольщину – райцентр, Марганецьку, Мирівську, Покровську громади. Бив артилерією та FPV-дронами.
Постраждав 68-річний чоловік. Його госпіталізували в стані середньої тяжкості.
Пошкоджене підприємство. Зайнялися будівля, що не експлуатується, і приватна оселя. Ще 4 будинки – понівечені. Побиті й господарська споруда, лінії елекропередач, - зазначив Сергій Лисак.
Пресслужба міського голови.