У Дніпропетровській області виявили 2 нових випадки коронавірусної хвороби. Натомість одужали ще 7 людей. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. COVID-19 діагностували у жителів Нікополя та Широківського району. Подолали хворобу – 2 мешканці Марганця, 3 – Новомосковського району, по одному – Васильківського району і Новомосковська. Загалом на Дніпропетровщині – 983 лабораторно підтверджених випадки коронавірусу. З них 702 людини вже одужали. 22