Депутат міської ради 8 Cкликання Шаповал Златослава Валеріївна

Біографія

Звітування

Згідно зі статтею 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" звітування про свою роботу відбудеться орієнтовно у кінці 2021 року. 

ЗВІТ

депутатки Покровської міської ради VІІІ скликання

Шаповал Златослави Валеріївни

обраної на місцевих виборах 2020 року від

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ  РЕГІОНАЛЬНОЇ  ОРГАНІЗАЦІЇ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»,

за 2021 рік

 

До складу Покровської міської ради 8-го скликання я була обрана в листопаді 2020 року.

 З самого початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Покровської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Рішенням 1-ої сесії міської ради 8-го скликання мене було призначено членом постійної комісії з питань соціального захисту населення та молодіжної політики, освіти та охорони здоровʼя, культури та спорту.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії. Так, під час виконання депутатських обов’язків мною підтримано рішення, обговорені на засіданнях постійної комісії.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Активно приймаю участь у волонтерстві, насамперед це співпраця з національною платформою “Жінки за Мир”, допомагаю у зборі гуманітарної допомоги. Допомагаю у фінансуванні нагальних потреб Покровському територіальному центру соціального обслуговування. На постійній основі приймаю участь у наданні соціальної та продуктової допомоги малозабезпеченим сім’ям та особам похилого віку. Ініціюю створення комфортних умов на окрузі, приймаю участь у його благоустрої. Долучаюся до проекту “Толока Памʼяті” щодо реставрації та відновлення памʼяток війни. Фінансово підтримую організацію дозвілля для дітей у громаді.

Більш детально ознайомитися з моєю депутатською діяльністю можливо на офіційній сторінці у соціальній мережі «Facebook».

Виборчий округ

№3

м.Покров :

  • вул.Торгова: 49 к.12,
  • вул.Центральна: 41, 43, 45, 47–54А, 57–61, 63–69, 73–79,81–87,
  • вул.Чіатурська: 6А, 8, 10,
  • вул.Шатохіна: 15–23,
  • вул.Соборна: 1–15А,
  • вул.Тикви Григорія: 12–34 ,
  • вул.Чайкіної Лізи: 1–13,
  • вул.Зонова: 1–18.

Помічники

  • Відсутній

Прийом

ОНЛАЙН-ПРИЙМАЛЬНЯ

Працює щодня

окрім вихідних з 09.00 до 17.00

Надіслати повідомлення можна за посиланням:

Сторінка у Facebook