Депутат міської ради 8 Cкликання Шаповал Владислав Олександрович

Біографія

Звітування

Згідно зі статтею 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" звітування про свою роботу відбудеться орієнтовно у кінці 2021 року. 

ЗВІТ

депутата Покровської міської ради VІІІ скликання

Шаповала Владислава Олександровича

обраного на місцевих виборах 2020 року від

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ  РЕГІОНАЛЬНОЇ  ОРГАНІЗАЦІЇ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»,

за 2021 рік

 

До складу Покровської міської ради VIII скликання я був обраний депутатом 23 листопада 2020 року відповідно ст. 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”. Являюсь членом постійної депутатської комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства та енергозбереження, транспорту та звʼязку, розвитку промисловості та підприємництва.

У своїй роботі керуюсь Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про звернення громадян”, Регламентом роботи Покровської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Протягом каденції був присутній на 15 пленарних засіданнях Покровської міської ради.

Мною, як депутатом, проводиться робота над усними та письмовими зверненнями громадян за різною проблематикою. Веду активне спілкування з мешканцями Покровської міської територіальної громади.

Протягом своєї депутатської діяльності, постійно приймаю участь у наданні соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та особам похилого віку. Забезпечую продуктовою допомогою ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни.

Був ініціатором встановлення лавок задля комфортного відпочинку мешканців свого округу.

Надаю фінансову підтримку Покровському територіальному центру соціального обслуговування, сприяю придбанню спортивного інвентарю для реабілітації та покращенню здоровʼя його підопічних, було придбано багатофункціональний пристрій для зручності роботи територіального центру.

Долучаюсь до благодійних акцій національної платформи “Жінки за Мир”, сприяю наданню гуманітарної допомоги мешканцям “сірої” зони.

Активно підтримую проект “Толока Памʼяті”, в рамках якого були проведені реставраційні роботи на “Братській могилі воїнам громадянської війни, радянським воїнам” та на “Кургані Слави на честь перемоги радянських військ над врангельськими військами”.

Сприяв для “Централізованої бібліотечної системи м. Покров” закупівлі канцелярських товарів.

В селищах, поблизу міста Покров, було організовано та профінансовано розважальні шоу-програми для дітей.

Більш детально ознайомитися з моєю депутатською діяльністю можливо на офіційній сторінці у соціальній мережі «Facebook».

Виборчий округ

м.Покров :

  • вул.Торгова: 49 к.12,
  • вул.Центральна: 41, 43, 45, 47–54А, 57–61, 63–69, 73–79,81–87,
  • вул.Чіатурська: 6А, 8, 10,
  • вул.Шатохіна: 15–23,
  • вул.Соборна: 1–15А,
  • вул.Тикви Григорія: 12–34 ,
  • вул.Чайкіної Лізи: 1–13,
  • вул.Зонова: 1–18.

Помічники

  • Відсутній

Прийом

ОНЛАЙН-ПРИЙМАЛЬНЯ

Працює щодня

окрім вихідних з 09.00 до 17.00

Надіслати повідомлення можна за посиланням:

Сторінка у Facebook