Відділ архітектури та інспекції ДА - БК

Відділ архітектури та інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міському голові, заступнику міського голови. Також у межах делегованих державних повноважень, підконтрольний центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мiнрегiону та Держархбудiнспекцiї, розпорядженнями голови облдержадміністрації, міського голови, рішеннями обласної ради, міської ради та її виконавчого комітету.

Основні завдання відділу:

  • Реалізація державної політики у сфері містобудування та архітектури, та з питань державного архітектурно-будівельного контролю. Виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері мiстобудiвної діяльності.
  • Аналіз стану містобудування, оновлення генерального плану міста, іншої містобудівної документації.
  • Координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку і забудови міста, поліпшення його архітектурного вигляду.
  • Забезпечення дотримання законодавства у сфері містобудування, будівельних норм, державних стандартів, норм і правил, правил забудови міста, затвердженої містобудівної документації.

Начальник відділу 

 
Галанова
Вікторія Вікторівна

 

каб.416

arhitektor@pokrov-mr.gov.ua

 
Головний спеціаліст
 
 
Кондіякова
Любов Анатоліївна
 
каб.416 arhitektor@pokrov-mr.gov.ua

 

doc
2021 Положення відділу архітектури та інспекції державного архітектурно-будівельного контролю
Розмір:0.06.мб,
Завантажень:65