Відділ землекористування

Відділ  землекористування є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міському голові, заступнику міського голови. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, нормативними документами в сфері земельних правовідносин розпорядженнями голови облдержадміністрації, міського голови, рішеннями обласної ради, міської ради та її виконавчого комітету.
 

Основні завдання відділу:

  1. Організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів України.
  2. Організація роботи розгляду звернень громадян та юридичних осіб з приводу земельних питань
  3. Внесення пропозицій до відповідних інстанцій при формуванні та підготовці проектів нормативно-правових актів у галузі регулювання земельних відносин.
  4. Організація і здійснення землеустрою.
  5. Участь у розробленні та виконанні регіональних та місцевих програм у сфері використання і охорони земель, здійснення землеустрою, ведення земельного кадастру земель міста.
  6. Комплексне забезпечення своєчасності та повноти надходжень до міського бюджету від використання земельних ділянок та їх продажу.
  7. Здійснення самоврядного контролю за охороною та використанням земель міста.
  8. Управління, при виконанні покладених на нього функцій, взаємодія з органами виконавчої влади, депутатами, постійними комісіями міської ради, іншими органами, утвореними міською радою, підприємствами, установами, організаціями, об'єднаннями громадян.
 
В.о. начальника відділу - головний спеціаліст
Ігнатенко
Юлія Анатоліївна
каб.410 zemlya@pokrov-mr.gov.ua
Спеціаліст 1 категорії
Езау
Ольга Вікторівна
каб.410 zemlya@pokrov-mr.gov.ua

 

doc
2021 Положення про відділ
Розмір:0.05.мб,
Завантажень:141