Центр соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області

Вітаємо на сторінці Центру соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області!

Наше покликання – допомагати сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, сприяти створенню прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та попередженню соціального сирітства. Ми надаємо допомогу сім'ям бійців АТО, сім'ям демобілізованих бійців та вимушеним переселенцям. Якщо Ви потребуєте допомоги, розуміння, інформації – саме тут Ви отримаєте підтримку, допомогу, увагу та різноманітні соціальні послуги.

Контактна інформація: 53300, Дніпропетровська область, м. Покров, вул. Центральна, буд. 48

Телефон (05667) 4-17-33

e-mail: css@pokrov-mr.gov.ua

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 12:00 год. до 12:45 год., в п’ятницю з 8:00 год. до 16:00 год., перерва з 12:00 год. до 13:00год.

 

Структура центру

Директор

Мальцева Ксенія Валеріївна

каб.404

4-17-33

Провідний бухгалтер

Березанська Юлія Юріївна

каб.404

4-17-33

Заступник директора-начальник відділу соціальної роботи

Мальцева Ксенія Валеріївна

каб.418

4-17-33

Фахівець із соціальної роботи І категорії

Войтова Ганна Павлівна

каб.418

4-17-33

Фахівець із соціальної роботи ІІ категорії

Ейсмонт Дарія Миколаївна

каб.418

4-17-33

Фахівець із соціальної роботи ІІ категорії

Сахарова Любов Анатоліївна

каб.418

4-17-33

Фахівець із соціальної роботи

Лукашенко Владислава Володимирівна

каб.418

4-17-33

Фахівець із соціальної роботи

Кірікова Аліна Леонідівна

каб.419

4-17-33

Психолог

Лисакова Катерина Сергіївна

каб.419

4-17-33

Центр соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області, спецiальний заклад, що проводить соцiальну роботу з сiм’ями, дiтьми та молоддю, якi перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. (ст. 1 Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю»).

 

Основні завдання центру:

1. Проведення соцiально-профiлактичної роботи, спрямованої на запобiгання потраплянню в складнi життєвi обставини сiмей, дiтей та молодi.

2. Раннє виявлення сiмей, дiтей та молодi, якi перебувають у складних життєвих обставинах i потребують сторонньої допомоги.

3. Здiйснення соцiального супроводу сiмей, дiтей та молодi, якi перебувають у складних життєвих обставинах i потребують сторонньої допомоги, надання їм соцiальних послуг за результатами проведеної оцiнки потреб їх у таких послугах.

4. Організація здійснення наставництва над дитиною, яка проживає у закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей.

5. Забезпечення взаємодіїі з структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади м. Покров до проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.

Міський центр відповідно до покладених на нього завдань:

1) здійснює заходи щодо:

- виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;

- контролю у межах повноважень за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини;

- соціальної та психологічної адаптації дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою підготовки до самостійного життя, організації здійснення наставництва;

- соціального супроводження прийомних, патронатних сімей; дитячих будинків сімейного типу, а також соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, за поданням служби у справах дітей;

- інформування населення про соціальні послуги, які надаються відповідно до законодавства;

2) проводить оцінку потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі сімей учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, визначає соціальні послуги та методи соціальної роботи, забезпечує психологічну підтримку;

3) надає сім’ям, дітям і молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, в тому числі сім’ям учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам, соціальні послуги з:

- соціального супроводу;

- консультування;

- соціальної профілактики.

За результатами оцінки потреб центр надає послуги з:

- соціальної інтеграції та реінтеграції;

- соціальної адаптації;

- соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

- кризового та екстреного втручання;

- представництва інтересів;

- посередництва (медіації);

4) забезпечує соціальний патронаж молодих осіб, які відбули покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування зазначених видів покарань на підставах, передбачених законом, за повідомленням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення виконавчого органу міської ради;

5) складає план реабілітації особи, яка постраждала від торгівлі людьми;

6) впроваджує новітні соціальні технології, спрямовані на недопущення, мінімізацію чи подолання складних життєвих обставин (у тому числі щодо патронату над дитиною);

7) узагальнює на місцевому рівні статистичні дані та готує інформаційно-аналітичні матеріали стосовно проведеної соціальної роботи, які подає регіональному центру та органу, який його утворив;

8) співпрацює з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, навчальними закладами, закладами охорони здоров’я, територіальними структурними підрозділами Національної поліції.

Послуги центру є безкоштовними!

 

Увага! Центр соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області шукає патронатну родину.

Якщо Ви – подружжя з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в м. Покров маєте час і любите працювати з дітьми, держава пропонує нову роботу – сімейний патронат і гарантовану заробітну плату, кошти на виховання дитини.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.
Основну інформацію про сімейний патронат Ви можете отримати у спеціалістів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей.

За довідками звертайтеся:

(05667) 4-17-33 – Мальцева Ксенія Валеріївна - директор Центру соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області;

docx
Сімейні форми виховання – підтримка дітей, які потребують допомоги
Розмір:0.02.мб,
Завантажень:43
docx
Про затвердження Положення про Центр соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області у новій редакції
Розмір:0.04.мб,
Завантажень:56
docx
33-13-8-Про затвердження Положення про Центр соц.служб Покровської м.р. у новій редакції
Розмір:0.02.мб,
Завантажень:53