Відділ обліку та розподілу житла

є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міському голові, заступнику міського голови. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, міського голови, рішеннями обласної ради, міської ради та її виконавчого комітету.

Основні завдання відділу:

  1. Здійснення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, підготовка пропозицій про розподіл і надання жилих приміщень.
  2. Виконання функцій, передбачених Законами України «Про житловий фонд соціального призначення», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», « Про приватизацію державного житлового фонду», Житловим кодексом України.
  3. Підготовка і подання інформації міській раді та її виконавчому комітету з питань, що належать до компетенції відділу.

Начальник відділу

Крутінь Галина Миколаївна

каб.213

docx
Положення про відділ обліку та розподілу житла _1_
Розмір:0.01.мб,
Завантажень:64