Відділ по роботі зі зверненнями громадян

Відділ по роботі зі зверненнями громадян є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міському голові, керуючому справами виконкому. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, міського голови, рішеннями обласної ради, міської ради та її виконавчого комітету.

Основні завдання відділу:

  1. Забезпечує своєчасну реєстрацію та розгляд звернень громадян, що надійшли до виконкому Покровської ї міської ради, передає підрозділу, до повноважень якого належить вирішення порушених у зверненнях питань.
  2. Відділ забезпечує організацію проведення особистого прийому громадян міським головою та його заступниками, в тому числі виїзних особистих прийомів.
  3. Здійснює контроль за своєчасним розглядом пропозицій, заяв і скарг громадян, які надійшли на розгляд до міськвиконкому і направлені, за дорученням керівництва, для вирішення структурним підрозділам, організаціям та міським комунальним підприємствам.
  4. Проводить аналіз письмових, електронних звернень та петицій і усних звернень громадян, готує звіти в обласну державну адміністрацію та обласну раду, також інформує міського голову і його заступників про стан цієї роботи.
  5. Забезпечує організацію діловодства про роботі зі зверненнями громадян, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації» та надає методичну допомогу в організації роботи зі зверненнями громадян структурним підрозділам міськвиконкому, організаціям та міським комунальним підприємствам.

«Гаряча лінія міського голови» тел.: 4-19-49

 

Начальник відділу

Шульга
Ольга Олексіївна
каб.104
zvern@pokrov-mr.gov.ua

Головний спеціаліст

Царенко
Вікторія Дмитрівна
каб.104
zvern@pokrov-mr.gov.ua
 
doc
Порядок організації роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Покровської міської ради
Розмір:0.09.мб,
Завантажень:115
doc
Закон України Про звернення громадян
Розмір:0.09.мб,
Завантажень:84
docx
Положення про відділ по роботі зі зверненнями громадян
Розмір:0.01.мб,
Завантажень:76