Відділ культури виконавчого комітету Покровської міської ради

є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний Покровській міській раді, її виконавчому комітету, міському голові, заступнику міського голови, взаємодіє із управлінням культури, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації. У своїй діяльності керується Конституцією України,Законом України «Про культуру», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами та іншими нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки України, розпорядженнями Дніпропетровської обласної державної адміністрації, наказами управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації, рішеннями Покровської міської ради, міського виконавчого комітету та розпорядженнями міського голови.

Основні завдання відділу:

  1. Реалізація державної політики в галузі культури і мистецтва у м.Покров, з питань охорони культурної спадщини, музейної політики, міжнаціональних відносин, релігій та захисту прав національних меншин. ( з урахуванням особливостей соціально - культурного середовища міста);
  2. Дотримання правових, економічних, соціальних, організаційних засад розвитку культури.
  3. Управління закладами культури, підпорядкованими Відділу.
  4. Здійснення відповідно до законодавства державного управління і контролю у сфері музейної та бібліотечної справи, культурно-мистецької освіти, діяльності закладів клубного типу.
  5. Участь у розробленні та організації виконання основних показників програми соціального та культурного розвитку міста.
  6. Пропагування серед населення ефективного використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною.
  7. Збереження та охорона історико-культурної спадщини на території міста.
  8. Підготовка програм цільових та комплексних, культурного розвитку м. Покров, подання їх на розгляд та затвердження до міської ради та її виконавчого комітету, організація їх виконання, подання звітів про хід і виконання цих програм.
  9. Проведення атестацій закладів культури усіх типів і форм власності, розташованих на території м. Покров, оприлюднення результатів атестацій.

Річні плани закупівель:
2015 2016 2017 2018

Адреса: 53300, Дніпропетровська область, м. Покров, вулиця Центральна будинок 48

Розпорядок роботи: з 8.00 год. до 17.00 год - обідня перерва з 12.00 год. до 12.45 год.

Начальник відділу

Сударєва

Тетяна Миколаївна

каб.104 4-19-85 kultura@pokrov-mr.gov.ua
В.о. головного спеціаліста відділу культури   каб.104 4-18-03 kultura@pokrov-mr.gov.ua

Публічна інформація


Файли

xls
Публічна інформація фактичних витрат відділу культури за IIIквартал 2017р.
Розмір: 155КБ
docx
Річний план закупівель відділу культури виконавчого комітету Покровької міської ради на 2017р.
Розмір: 28.22КБ