Сектор внутрішнього контролю та фінансового аудиту

Сектор внутрішнього контролю та фінансового аудиту є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітним та підконтрольним міському голові. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, Порядком здійснення внутрішнього аудиту та утворення підрозділів внутрішнього аудиту, затвердженим поставною Кабінету Міністрів України від 28.09.2011 №1001, Стандартами внутрішнього аудиту, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 №1247, указами та розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, регламентами і рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови,  Положенням про сектор внутрішнього контролю та фінансового аудиту Покровської міської ради Дніпропетровської області, Декларацією внутрішнього аудиту виконавчого комітету Покровської міської ради  та іншими чинними нормативно-правовими актами.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ сектору:

1. Забезпечення ефективного функціонування системи внутрішнього контролю (дотримання принципів законності та ефективного використання бюджетних коштів, досягнення результатів відповідно до встановленої мети, виконання завдань, планів і дотримання вимог щодо діяльності органу місцевого самоврядування та підприємств, установ комунальної форми власності).

2. Забезпечення фінансового аудиту,  як системи заходів, спрямованих на забезпечення міського голови достовірною інформацією про використання об’єктами контролю фінансових ресурсів, оцінкою ефективності їх господарської діяльності, виявлення і запобігання в ній відхилень, що перешкоджають законному та ефективному використанню комунального майна та коштів.

3. Захист фінансових інтересів територіальної громади.

4. Функціонування системи внутрішнього контролю та її удосконалення.

5. Здійснення моніторингу впровадження рекомендацій, наданих за результатами проведення внутрішніх аудитів.

 

Контактна інформація: 53300, Дніпропетровська область, м. Покров, вул. Центральна, буд. 48

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 12:00 год. до 12:45 год., в п’ятницю з 8:00 год. до 16:00 год., перерва з 12:00 год. до 13:00год.  

 

 Завідувач сектору внутрішнього контролю та фінансового аудиту

                                  

Каб.

312

Особистий прийом -

четверг з 13.00 до 16.00

fin_audit@pokrov-mr.gov.ua

Файли

pdf
Декларація
Розмір: 1.31МБ
pdf
Стратегічний та оперативний плани
Розмір: 2.79МБ
pdf
Положення про сектор
Розмір: 6.59МБ