Прес-служба міського голови

Прес-служба міського голови є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міському голові. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, міського голови, рішеннями обласної ради, міської ради та її виконавчого комітету.

Основні завдання відділу:

1. Здійснення аналітичного, організаційного, інформаційного, забезпечення діяльності міського голови та його заступників.
2. Проведення системного і моніторингового аналізу соціальних, культурних та інших процесів в місті.
3. Організація підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів щодо діяльності структурних підрозділів Покровської міської ради, організацій, установ і підприємств.
4. Забезпечення протокольних заходів за участю міського голови, заступників міського голови та керуючого справами виконкому, застосування єдиної протокольної практики при проведенні заходів, зустрічей офіційних делегацій, робочих поїздок.
5. Сприяння діяльності засобів масової інформації, утвердженню свободи слова і здійсненню заходів щодо розвитку інформаційного простору в місті.
 
 

Начальник прес-служби міського голови

Сізова
Оксана Анатоліївна
каб. 407 pressa@pokrov-mr.gov.ua
Головний спеціаліст прес-служби
міського голови
Макіда
Валентина Миколаївна
каб.407 pressa@pokrov-mr.gov.ua
Головний спеціаліст прес-служби
міського голови

Дощенко

Олена Миколаївна

каб.407 pressa@pokrov-mr.gov.ua

Файли

doc
положення прес-служба Рішення 36 від 24.12.19
Розмір: 41.5КБ