Постанова 80 від 17.11.2020

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

ПОКРОВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П О С Т А Н О В А 

м. Покров

15 год. 20 хв.

"17" листопада  2020 року                                                                         № 80

 

Про визначення осіб такими,  які не набули депутатського мандату Покровської міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області   у єдиному багатомандатному  виборчому окрузі та визначення обраними депутатами наступних за черговісттю кандидатів в депутати

 

Покровською міською територіальною виборчою комісією Нікопольського району Дніпропетровської області  відповідно до частини 1 статті 282 Виборчого кодексу України  06 листопада 2010року офіційно оприлюднені результати Перших місцевих виборів 25 жовтня 2020року  з виборів депутатів Покровської міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області та Покровського міського голови в  міській газеті «Козацька Вежа» №1 від 06.11.2020року.

До Покровської міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області  протягом 13листопада надійшли заяви від Шаповала Олександра Миколайовича, Кухтіної Людмили Олександрівни, Бондаренко Наталії Олександрівни, Матяша Тараса Володимировича щодо відмови від депутатського мандату в Покровській міській раді.

Розглянувши зазначені документи, Покровська міська територіальна виборча комісія Нікопольського району Дніпропетровської області, встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Крім того на підставі єдиного виборчого списку ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" та протоколу Покровської міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області  про результати виборів депутатів Покровської міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області  у єдиному багатомандатному  виборчому окрузі  від 28.10.2020року наступним за черговістю у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати  є:  Ігнатюк Тетяна Марківна (наступна після Бондаренко Наталії Олександрівни).

На підставі єдиного виборчого списку ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» та протоколу Покровської міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області  про результати виборів депутатів Покровської міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області  у єдиному багатомандатному виборчому окрузі  від 28.10.2020року наступним за черговістю у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати  є:  Мациборко Станіслав Михайлович  (наступний після Шаповала Олександра Миколайовича).

На підставі територіального виборчого списку у територіальному виборчому окрузі №3 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» та протоколу Покровської міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області  про результати виборів депутатів Покровської міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області  у  єдиному багатомандатному виборчому окрузі  від 28.10.2020року наступними за черговістю у територіальному  виборчому списку виборчого  округу №3 кандидатів у депутати є:  Мациборко Ігор Михайлович  (наступний після Кухтіної Людмили Олександрівни).

На підставі територіального виборчого списку у територіальному виборчому окрузі №3 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» та протоколу Покровської міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області  про результати виборів депутатів Покровської міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області  у виборчому окрузі  від 28.10.2020року наступними за черговістю у територіальному  виборчому списку виборчого  округу №3 кандидатів у депутати є:  Сударєва Тетяна Миколаївна (наступна після Матяша Тараса Володимировича).

Враховуючи вищевикладене, відповідно до ст. 259, 260, 283 Виборчого кодексу України, протоколу Покровської міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області  про результати виборів депутатів Покровської міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області  у єдиному багатомандатному  виборчому окрузі  від 28.10.2020року, постановами Центральної виборчої комісії від 28.10.2020року  №433 та  від 25 серпня 2020 року №200 Покровська міська територіальна виборча комісія Нікопольського району Дніпропетровської області   в межах своїх повноважень, передбачених пунктом 18 частини 2 статті 206 Виборчого кодексу України,

постановляє:

1. Визнати Шаповала Олександра Миколайовича, Кухтіну Людмилу Олександрівну, Бондаренко Наталію Олександрівну, Матяша Тараса Володимировича такими, що не набули депутатського мандату.

2. Визнати обраними депутатів наступних за черговістю у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Ігнатюк Тетяну Марківну (1964 року народження, освіта вища, начальник Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Покровської міської ради , член політичної партії «Європейська солідарність», місце проживання – м.Покров).

3. Визнати обраними депутатів наступних за черговістю у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» Мациборко Станіслава Михайловича (1959 року народження, освіта професійно-технічна, директор ТОВ «Капітал», ТОВ «Стройінвест», безпартійний, місце проживання – м.Покров).

4. Визнати обраними депутатів наступних за черговістю у територіального виборчого списку у територіальному виборчому окрузі №3  від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» Мациборко Ігоря Михайловича (1964 року народження, освіта вища, голова Громадської організації СК «Аякс»,  безпартійний, місце проживання – м.Покров).

5. Визнати обраними депутатів наступних за черговістю у територіального виборчого списку у територіальному виборчому окрузі №3  від РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Сударєву Тетяну Миколаївну (1980 року народження, освіта вища, начальник відділу культури Покровської міської ради, безпартійна, місце проживання – м.Покров).

6. Цю постанову оприлюднити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, на сайті Покровської міської ради, копію надіслати до Центральної виборчої комісії та Покровської міської ради.

 

Голова

Покровської міської територіальної виборчої комісії

Нікопольського району Дніпропетровської області                               Т. М. Хомуненко

Секретар

Покровської міської територіальної виборчої комісії

Нікопольського району Дніпропетровської області                               О. О. Матвєєва