Організаційний відділ

є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові та секретарю міської ради. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, міського голови, рішеннями обласної ради, міської ради та її виконавчого комітету.
 
Основні завдання відділу:
1. Організаційно-технічне забезпечення підготовки засідань міської ради, громадських слухань, інших форм діяльності міської ради, сприяння вдосконаленню роботи постійних комісій, депутатських груп і фракцій на основі відповідного законодавства.
2. Організація контролю за виконанням рішень міської ради, депутатських звернень.
3. Координація взаємодії міської ради, Її виконавчих органів, підприємств, організацій, об'єднань громадян та політичних партій щодо проведення заходів місцевого та обласного рівнів.
 
 

Начальник

відділу

Смірнова
Інна Станіславівна

каб.205

 
 

 

doc
Положення про оргвідділ № 36 від 24.12.19
Розмір:0.04.мб,
Завантажень:74