КЗ „ЦМЛ м. Покров ДОР“

Комунальний заклад

«Центральна міська лікарня м.Покров»ДОР»

Адреса: вул. Медична,19, м.Покров, Дніпропетровська область,53300

Телефон: приймальна головного лікаря - тел. факс (05667)4-35-70;

приймальне відділення (05667) 4-12-43

Е-mail: cgb-ord@ukrpost.uа

Керівництво закладу:

  • Шкіль Анатолій Петрович – в.о.головного лікаря, тел.: (05667) 4-35-70.
  • Конорєзова Тетяна Іванівна - заступник головного лікаря з медичної частини,тел.: (05667) 4-30-17.
  • Мельниченко Михайло Михайлович - заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності, тел.: (05667) 5-31-72.
  • Трофімчук Валентина Дмитрівна - головний бухгалтер , тел.: (05667) 4-25-55

Структура закладу

Адміністративно – управлінський персонал

Бухгалтерська служба

Консультативно – діагностичне відділення- часи прийому громадян лікарями (вузькими спеціалістами) з 08.00 до 15.00

  • Організаційно-методичний кабінет
  • Кабінет лікаря акушер-гінеколога
  • Кабінет інфекційних захворювань
  • Кабінет лікаря - дерматовенеролога
  • Ендоскопічний кабінет
  • Кабінет довіри по профілактиці та лікуванню хворих на СНІД та ВІЛ інфікованих
  • Кабінет функціональної діагностики
  • Кабінет УЗД
  • Кабінет лікаря-психіатра
  • Кабінет лікаря-нарколога
  • Туберкульозний кабінет
  • Туберкульозний кабінет ( дитячий)
  • Реєстратура

КЗ « ЦМЛ м.Покров»ДОР» багатопрофільний стаціонар на 205ліжок.

Назва відділення

Режим

роботи

Акушерсько-гінекологічне відділення на 38 ліжок

цілодобово

Хірургічно-травматологічне відділення на 40 ліжок

цілодобово

Відділення анестезіології з 6 ліжками інтенсивної терапії

цілодобово

Дитяче відділення на 22 ліжка

цілодобово

Інфекційне відділення на 20 ліжок

цілодобово

Неврологічне відділення на 30 ліжок

цілодобово

Терапевтичне відділення на 55 ліжок

цілодобово

Приймальне відділення

цілодобово

Консультативно-діагностичне відділення

з 08.00 до 15.00

понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця

Відділення денного стаціонару хірургічного профілю

з 08.00 до 19.00

щоденно

Відділення денного стаціонару терапевтичного профілю

з 08.00 до 19.00

щоденно

  • Приймальне відділення - цілодобово
  • Відділення анестезіології з 6 ліжками інтенсивної терапії- цілодобово

Параклінічна служба

в тому числі:

  • Стоматологічне поліклінічне відділення
  • Клініко-діагностична лабораторія
  • Фізіотерапевтичне відділення
  • Операційне відділення
  • Рентгенологічне відділення
  • Патологоанатомічне відділення
  • Централізаційно - стерилізаційне відділення

Господарчо-обслуговуючий персонал

Гараж

Кухня лікарні

Пральня

Перелік послуг, що надаються підприємством (установою, закладом)

  1. Платні медичні послуги
  • попередні та періодичні медичні огляди;
  • зубопротезування;
  • попередні та періодичні наркологічні огляди;
  • попередні та періодичні медичні огляди водіїв;
  • попередні та періодичні психіатричні огляди;
  • медичний огляд для отримання ( ліцензії на об’єкт дозвільної системи).

Затверджено чисельність медичного та іншого персоналу

з 01.01.2018 року:

 

Бюджет

Спеціальний фонд

Лікарі

96,75

10,0

Фахівці та середній мед. персонал

207,5

12,75

Молодший медичний персонал

139,0

4,5

Спеціалісти

18,25

2,5

Інший персонал

77,75

4,75

Всього

539,25

34,5

СПИСОК ЛІКАРІВ КЗ "ЦМЛ мюПОКРОВ" ДОР"

             
             
Прізвище Ім'я По-батькові Категорія Спеціальність (атестація) Підрозділ Посада в штатному розп.
Шкіль Анатолій Петрович Вища організація і управління охороною здоров'я адміністративно-управлінський персонал директор
Мельниченко Михайло Михайлович Вища організація і управління охороною здоров'я адміністративно-управлінський персонал медичний директор з експертизи тимчасової непрацездатності
Конорєзова Тетяна Іванівна І організація і управління охороною здоров'я адміністративно-управлінський персонал медичний директор
Тарасенко Олена Володимирівна І неонатологія акушерсько-гінекологічне відділення лікар-педіатр-неонатолог
Чабаненко Лілія Олександрівна І акушерство і гінекологія акушерсько-гінекологічне відділення лікар-акушер-гінеколог
Чорнозуб Ніна Павлівна І акушерство і гінекологія акушерсько-гінекологічне відділення лікар-акушер-гінеколог
Верховод Вікторія Всеволодівна Вища акушерство і гінекологія акушерсько-гінекологічне відділення завідувач відділення, лікар акушер-гінеколог
Цуканова Алла Іванівна І анестезіологія відділення анестезіології лікар-анестезіолог
Данилова Ольга Олександрівна Вища анестезіологія відділення анестезіології завідувач відділення, лікар-анестезіолог
Розуменко Юрій Валерійович Вища анестезіологія відділення анестезіології лікар-анестезіолог
Дяченко Юлія Григорівна ІІ анестезіологія відділення анестезіології лікар-анестезіолог
Дейкало Галина Михайлівна лікар-спеціаліст терапія відділення денного стаціонару(терапевтичного профілю) завідувач підрозділу (закладу охорони здоров'я), лікар-терапевт
Лисиця Ніна Іванівна І терапія відділення денного стаціонару(терапевтичного профілю) лікар-терапевт
Самойленко Олексій Олександрович Вища хірургія відділення денного стаціонару(хірургічного профілю) завідувач підрозділу, лікар-хірург
Сербіна Любов Микитівна Вища неврологія відділення попередніх та періодичних медичних оглядів лікар-невропатолог
Кобріна Валентина Іванівна Вища педіатрія дитяче відділення лікар-педіатр
Дюжник Роман Михайлович І хірургія Ендоскопічний кабінет лікар-ендоскопіст
Токів Олександр Валерійович лікар-спеціаліст ортопедична стоматологія зубопротезне відділення лікар-стоматолог-ортопед
Юр Володимир Вікторович лікар-спеціаліст ортопедична стоматологія зубопротезне відділення лікар-стоматолог-ортопед
Токіва Надія Василівна лікар-спеціаліст ортопедична стоматологія зубопротезне відділення лікар-стоматолог-ортопед
Крисенко Станіслав Леонтійович ІІ інфекційні хвороби інфекційне боксоване відділення лікар-інфекціоніст
Вдовін Вадим Володимирович лікар-спеціаліст інфекційні хвороби Кабінет довіри по профілактиці та лікуванню хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих лікар-інфекціоніст
Проноза Володимир Прокопович Вища інфекційні хвороби Кабінет інфекційних захворювань лікар-інфекціоніст
Черевченко Тетяна Миколаївна І акушерство і гінекологія Кабінет лікаря-акушер-гінеколога лікар-акушер-гінеколог
Костенко Лідія Миколаївна І акушерство і гінекологія Кабінет лікаря-акушер-гінеколога лікар-акушер-гінеколог
Абросін Віктор Васильович І дерматовенерологія Кабінет лікаря-дерматовенеролога лікар-дерматовенеролог
Бобровний Сергій Миколайович ІІ наркологія Кабінет лікаря-нарколога лікар-нарколог
Малий Іван Володимирович І психіатрія Кабінет лікаря-психіатра лікар-психіатр
Лендел Михайло Михайлович ІІ ультразвукова діагностика Кабінет УЗД лікар з ультразвукової діагностики
Качуровська Ірина Володимирівна І терапія Кабінет функціональної діагностики лікар з функціональної діагностики
Атюшева Олена Олексіївна Вища клінічна лабораторна діагностика клініко-діагностична лабораторія лікар-лаборант
Луковнікова Ольга Юріївна Вища клінічна лабораторна діагностика клініко-діагностична лабораторія завідувач лабораторії, лікар-лаборант
Черних Галина Вікторівна Вища клінічна лабораторна діагностика клініко-діагностична лабораторія лікар-лаборант
Лисенко Костянтин Леонідович лікар-спеціаліст клінічна лабораторна діагностика клініко-діагностична лабораторія лікар-лаборант
Зіброва Катерина Олександрівна ІІ неврологія консультативно-діагностичне відділення лікар-невропатолог
Угніч Ольга Йосипівна Вища ендокринологія консультативно-діагностичне відділення лікар-ендокринолог
Кривошей Ольга Володимирівна Вища неврологія консультативно-діагностичне відділення лікар-невропатолог
Кожевнік Юлія Миколаївна Вища терапія консультативно-діагностичне відділення лікар-терапевт
Черевченко Анатолій Олексійович І онкологія консультативно-діагностичне відділення лікар-онколог
Черевченко Борис Олексійович Вища педіатрія консультативно-діагностичне відділення лікар-педіатр
Полєшко Микола Іванович І отоларингологія консультативно-діагностичне відділення лікар-отоларинголог
Сєрая Карина Петрівна Вища кардіологія консультативно-діагностичне відділення завідувач відділення, лікар-кардіолог
Соловйова Ольга Миколаївна ІІ неврологія консультативно-діагностичне відділення лікар-невропатолог
Лебедєв Віктор Володимирович І дитяча хірургія консультативно-діагностичне відділення лікар-хірург дитячий
Костіненко Юрій Михайлович І дитяча офтальмологія консультативно-діагностичне відділення лікар-офтальмолог дитячий
Верховод Володимир Григорович І ортопедія і травматологія консультативно-діагностичне відділення лікар-ортопед-травматолог
Заброда Ганна Григорівна Вища офтальмологія консультативно-діагностичне відділення лікар-офтальмолог
Лендел Ірина Жоржівна Вища неврологія неврологічне відділенння завідувач відділення, лікар-невропатолог
Доценко Олег Борисович лікар-спеціаліст терапія приймальне відділення лікар приймальної палати (відділення)
Дегтярьов Володимир Миколайович     приймальне відділення лікар-стажист з терапії
Сімонов Юрій Миколайович лікар-спеціаліст рентгенологія рентгенологічне відділення завідувач відділення, лікар-рентгенолог
Внучко Ольга Михайлівна лікар-спеціаліст рентгенологія рентгенологічне відділення лікар-рентгенолог
Вішняков Віктор Магеррамович лікар-спеціаліст рентгенологія рентгенологічне відділення лікар-рентгенолог
Луковніков Єгор Олександрович лікар-спеціаліст дитяча стоматологія стоматологічне поліклінічне відділення лікар-стоматолог дитячий
Євсюкова Марина Петрівна лікар-спеціаліст терапевтична стоматологія стоматологічне поліклінічне відділення лікар-стоматолог-терапевт
Міхєєнко Юлія Миколаївна І терапевтична стоматологія стоматологічне поліклінічне відділення лікар-стоматолог-терапевт
Мотренко Ольга Вікторівна І терапевтична стоматологія стоматологічне поліклінічне відділення лікар-стоматолог-терапевт
Яцентюк Людмила Григорівна лікар-спеціаліст терапевтична стоматологія стоматологічне поліклінічне відділення лікар-стоматолог-терапевт
Єрмоленко Петро Іванович лікар-спеціаліст терапевтична стоматологія стоматологічне поліклінічне відділення  лікар-стоматолог-терапевт
Євсюков Дмитро Сергійович І терапевтична стоматологія стоматологічне поліклінічне відділення  лікар-стоматолог-терапевт
Ковальов Сергій Леонардович І хірургічна стоматологія стоматологічне поліклінічне відділення  завідувач відділення, лікар-стоматолог
Полєшко Лариса Василівна І терапія терапевтичне відділення завідувач відділення, лікар-терапевт
Горбенко Володимир Григорович Вища терапія терапевтичне відділення лікар-терапевт
Нікітіна Людмила Миколаївна лікар-спеціаліст кардіологія терапевтичне відділення лікар-стажист з кардіології
Яременко Тетяна Григорівна І фтизіатрія Туберкульозний кабінет лікар-фтизіатр
Шкіль Людмила Миколаївна Вища фізіотерапія фізіотерапевтичне відділення завідувач підрозділу (закладу охорони здоров'я), лікар-фізіотерапевт
Дейкало Андрій Володимирович І хірургія хірургічно-травматологічне відділенння лікар-хірург
Матяш Тарас Володимирович Вища хірургія хірургічно-травматологічне відділенння завідувач відділення, лікар-хірург
Войнов Микола Ізмаїлович Вища хірургія хірургічно-травматологічне відділенння лікар-хірург
Коломієць Володимир Григорович лікар-спеціаліст трансфузіологія хірургічно-травматологічне відділенння лікар-трансфузіолог
Погрібний Юрій Миколайович І хірургія хірургічно-травматологічне відділенння лікар-хірург

Файли

doc
Біографія в.о.головного лікаря
Розмір: 23КБ
xlsx
Перелік медичного обладнення КЗ _22ЦМЛ м.Покров ДОР_22
Розмір: 19.87КБ
doc
План закупівель 2015 КЗ ЦМЛ м.Покров ДОР
Розмір: 231.5КБ
doc
План закупівель 2016 КЗ ЦМЛ м.Покров ДОР
Розмір: 207КБ
doc
План закупівель 2017 КЗ ЦМЛ м.Покров ДОР
Розмір: 213КБ
doc
План закупівель 2018 КЗ ЦМЛ м.Покров ДОР
Розмір: 140КБ
pdf
Статут КЗ ЦМЛ м Покров ДОР
Розмір: 2.24МБ
xls
ЦМЛ ДОР додаток до річного плану закупівель на 01.06.19
Розмір: 29КБ
doc
ЦМЛ ДОР річний план закупівель на 2019рік
Розмір: 30КБ