В.о. начальника відділу |
Трофімчук
Олександр Геннадійович
|
каб.201 |
transport@pokrov-mr.gov.ua |
№ з/п |
Перевізник (повна назва юридичної особи чи ФОП) |
Маршрути, які обслуговує перевізник |
1 |
ТОВ АТП Орджонікідзе Транс Сервіс |
№1 36-мікрорайон- Підгірна |
2 |
ТОВ АТП Орджонікідзе Транс Сервіс |
№1А вул.Чайкіної Лізи – с.Шолохове |
3 |
ПП Зігфрід-М м.Дніпро |
№3 вул.Пушкіна – с.П.Хутори |
4 |
ТОВ АТП Орджонікідзе Транс Сервіс |
№4 вул.Пушкіна– с.Гірницьке |
5 |
ТОВ АТП Орджонікідзе Транс Сервіс |
№6 35 мікрорайон – вул.Шевченка |
6 |
ТОВ АТП Орджонікідзе Транс Сервіс |
№9 35-й мкрн – Шахта № 22 |
7 |
ТОВ ВКП Мотодор м.Нікополь |
№9А 35-й мкрн – Шахта № 22 через вул.Г.Середи |
8 |
ПП Зігфрід-М м.Дніпро |
№13 вул.Пушкіна – с.Чортомлик |
Перелік транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування
Маршрут |
Перелік транспортних засобів
|
||
Марка |
Державний номерний знак |
Пасажиро місткість (місць для сидіння/загальна) |
|
№1 «36-мікрорайон- Підгірна» |
БАЗ А079.32 |
АЕ2452АВ |
24/38 |
БАЗ А079.32 |
АЕ2453АВ |
24/38 |
|
БАЗ А079.32 |
АЕ3515ИХ |
24/38 |
|
БАЗ А079.32 |
АЕ6024ИМ |
24/38 |
|
БАЗ А079.32 |
АЕ2455АВ |
24/38 |
|
№4 «вул.Пушкіна– с.Гірницьке» |
I-VAN |
АЕ5097АА |
24/42 |
№6 «35 мікрорайон – вул.Шевченка» |
БАЗ А079.32 |
АЕ4063МЕ |
24/38 |
№3 «вул.Пушкіна – с.П.Хутори» |
БАЗ А079 |
АЕ 5403КО |
24/38 |
№13 «вул..Пушкіна – с.Чортомлик» |
БАЗ А079.32 |
АЕ3144ВВ |
24/38 |
№9А «35-й мкрн – Шахта № 22 через вул..Г.Середи» |
БАЗ А079.32 |
АЕ3516ИХ |
24/38 |
№1А «вул.Л.Чайкіної – Підгірна» |
Mercedes Benz 0345 |
АЕ2184КИ |
55/101 |
Mercedes Benz 0345 |
АЕ1734КЕ |
55/101 |
|
№9«35-й мкрн – Шахта № 22» |
АЕ1660АВ |
24/38 |
Інформація про зупинки громадського транспорту
Назва зупинки |
Місцезнаходження зупинки |
Номери маршрутів автобусів |
Підгірна, пров.Алтайський, Пляжна, Шляхова, Верби, Ялинка, Ремзавод |
Вул.Шляхова |
1, 1А, 2, 6 |
Гірник, Руднік, І.Малки |
Вул.І.Малки |
1, 1А, 2, 6, 9, 9А |
Олександрівська школа, Павлова, Калинова |
Вул..Калинова |
2 |
Гудзя, Кутузова, Червоний хрест, Магазин |
Вул.Гудзя |
9, 9А |
Шахта №22 |
Вул.Слов’янська |
9, 9А |
Каховська |
Вул.Каховська |
9 |
Вишнева |
Вул.Вишнева |
9 |
Пушкіна, Партизанська, Профілакторій, Буддеталь, 2-е селище |
Вул.Партизанська |
1, 1А, 2, 3, 4, 6, 9, 9А, 13 |
Кінотеатр “Марс” |
Вул.Г.Середи |
2, 9А |
Кладовище, Гаражі, 4-а автобаза |
Північно-Промислова об’їзна дорога |
2, 9А |
Телемайстерня, Автовокзал, Водонасосна |
Вул.Г.Тикви |
1, 1А, 2, 3, 4, 6, 9, 9А, 13 |
Лікарня, Калінка, Центральний ринок |
Вул.Чехова |
1, 1А, 2, 3, 4, 6, 9, 9А, 13 |
Ринок 35-й мкрн |
Вул.Соборна |
1, 1А, 2, 13 |
Автостоянка, Дума |
Вул.Центральна |
1, 1А, 2, 3, 6, 9 ,9А, 13 |
Л.Чайкіної, Дума, АТБ, Ромашка, 36-й мкрн. |
Вул.Л.Чайкіної |
1, 1А, 2, 6, 9, 9А |
Трикотажна фабрика, Тополь |
Вул.Зонова |
1А, 2, 6, 9, 9А, 3, 13 |
ЧОФ |
Південна об’їзна дорога |
3, 13 |
1-й Чортомлик |
Вул.П.Мирного |
3, 13 |
Розвилка, Школа, Залізнична станція, Кінцева Чортомлик |
с.Чортомлик |
3, 13 |
с.Красне, 1-і Хутори, Магазин |
Вул.Перевізна |
3 |
Братська, Кінцева Хутори |
Вул.Лермонтова |
3 |
Виконком, Лікарня |
Вул.Героїв України |
2, 4, 9А |
Вул.Шевченка |
Вул.Шевченка |
6 |
Орлика Пилипа |
Вул.Орлика Пилипа |
9, 9А |
Благодатне, Автоколона №2, Депо, Електроцех, Першотравнева, Школа, Сади, Молочна, с.Гірницьке |
А/д Покров — Гірницьке |
4 |
Графік руху міських автобусних маршрутів загального користування Покровської міської територіальної громади
Маршрут №1 “36-й мікрорайон – Підгірна” (на 4 машини) | ||||||||||||||||
Початкова та кінцева зупинки | Час відправлення з початкової та кінцевої зупинки | |||||||||||||||
6:00 | - | 6:20 | 6:40 | 7:10 | 7:25 | - | 7:40 | 8:15 | 8:30 | - | 8:55 | 9:25 | 9:40 | - | 10:05 | |
36-й мк.р-н | 10:20 | 10:50 | 11:15 | 11:25 | 11:45 | 12:00 | 12:25 | 12:55 | 13:15 | - | 13:55 | 14:25 | - | 15:00 | 15:15 | - |
15:55 | 16:10 | 16:25 | - | 17:10 | 17:25 | 17:45 | - | 18:45 | 19:05 | - | 19:40 | 19:55 | 20:35 | 21:00 | 22:00 | |
АТБ | АТБ | |||||||||||||||
5:50 | 6:10 | 6:35 | 6:45 | - | 7:15 | 7:45 | 8:00 | - | 8:25 | 8:55 | 9:10 | - | 9:35 | 10:05 | 10:20 | |
Підгірна | - | 10:45 | 10:55 | 11:30 | 11:55 | 12:10 | 12:25 | 12:40 | - | 13:05 | 13:55 | - | 14:35 | 14:55 | - | 15:35 |
15:55 | - | 16:35 | 16:50 | 17:05 | - | 17:45 | 17:55 | 18:30 | - | 19:25 | 19:45 | - | 20:30 | 21:30 | ||
до АТБ | ||||||||||||||||
с.Шолохове | 22:30 |
|
|
|||||||||||||
до АТБ |
Маршрут №1А "Вул. Чайкіної Лізи – с.Шолохове" (пільговий) | |||||||||||
№ | Початкова та кінцева зупинки | Час відправлення з початкової та кінцевої зупинки | |||||||||
1 | Вул.Чайкіної Лізи | 6:10 | 8:20 | 10:55 | 12:20 | 14:35 | 16:35 | ||||
Підгірна | 11:40 | 15:20 | |||||||||
с.Шолохове | 6:50 | 9:00 | 13:20 | 17:25 | |||||||
Маршрут №3 “вул.Пушкіна — с.Первізькі Хутори” | |||||||||||
№ | Початкова та кінцева зупинки | Час відправлення з початкової та кінцевої зупинки | |||||||||
1 | Вул.Пушкіна | 4:30 | 6:20 | 9:20 | 11:40 | 13:50 | 16:20 | 17:50 | |||
пільговий | пільговий | ||||||||||
с.П.Хутори | 5:10 | 7:00 | 10:10 | 12:15 | 14:30 | 17:00 | 18:40 | ||||
пільговий | пільговий | ||||||||||
Маршрут №4 “вул.Пушкіна — с.Гірницьке” | |||||||||||
№ | Початкова та кінцева зупинки | Час відправлення з початкової та кінцевої зупинки | |||||||||
1 | Вул.пушкіна | 5:40 | 11:30 | 16:30 | |||||||
пільговий | пільговий | ||||||||||
с.Гірницьке | 6:10 | 12:00 | 17:00 | ||||||||
пільговий | пільговий | ||||||||||
Маршрут №6 “35-й мікрорайон — вул.Шевченка” | |||||||||||
№ | Початкова та кінцева зупинки | Час відправлення з початкової та кінцевої зупинки | |||||||||
1 | Вул.Шевченка | 6:20 | 7:25 | 8:40 | 9:50 | 11:15 | 13:15 | 16:05 | 17:15 | 18:10 | 18:55 |
35-й мк.р-н | 6:55 | 8:00 | 9:10 | 10:35 | 12:40 | 15:25 | 16:35 | 17:35 | 18:25 | — |
Маршрут №9 “35-й мікрорайон – Шахта №22” | ||||||||||||
№ | Початкова та кінцева зупинки | Час відправлення з початкової та кінцевої зупинки | ||||||||||
1 | 35-й мк.р-н | 7:20 | 8:20 пільговий | |||||||||
Шахта №22 | 7:50 | 8:50 пільговий | ||||||||||
Маршрут №9А “35-й мікрорайон — Шахта №22 через вул.Г.Середи” | ||||||||||||
№ | Початкова та кінцева зупинки | Час відправлення з початкової та кінцевої зупинки | ||||||||||
1 | 35-й мк.р-н | 6:45 | 7:45 | 9:00 | 10:15 | 11:30 | 12:45 | 14:45 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 |
Шахта №22 | 7:20 | 8:25 | 9:35 | 10:50 | 12:05 | 13:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 | |
Маршрут №13 “вул.Пушкіна — с.Чортомлик” | ||||||||||||
№ | Початкова та кінцева зупинки | Час відправлення з початкової та кінцевої зупинки | ||||||||||
1 | вул.Пушкіна | 6:05 | 7:10 | 8:20 | 9:40 | 14:00 | 14:55 | 16:10 | 17:15 | 18:30 | ||
пільговий | пільговий | |||||||||||
с.Чортомлик | 6:35 | 7:40 | 8:45 | 10:56 | 14:30 | 15:40 | 16:45 | 17:45 | 19:15 | |||
пільговий | пільговий |