Відділ землекористування

Відділ  землекористування є структурним підрозділом виконавчого комітету Покровської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міському голові, заступнику міського голови. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, нормативними документами в сфері земельних правовідносин розпорядженнями голови облдержадміністрації, міського голови, рішеннями обласної ради, міської ради та її виконавчого комітету.
 

Основні завдання відділу:

 1. Організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів України.
 2. Організація роботи розгляду звернень громадян та юридичних осіб з приводу земельних питань
 3. Внесення пропозицій до відповідних інстанцій при формуванні та підготовці проектів нормативно-правових актів у галузі регулювання земельних відносин.
 4. Організація і здійснення землеустрою.
 5. Участь у розробленні та виконанні регіональних та місцевих програм у сфері використання і охорони земель, здійснення землеустрою, ведення земельного кадастру земель міста.
 6. Комплексне забезпечення своєчасності та повноти надходжень до міського бюджету від використання земельних ділянок та їх продажу.
 7. Здійснення самоврядного контролю за охороною та використанням земель міста.
 8. Управління, при виконанні покладених на нього функцій, взаємодія з органами виконавчої влади, депутатами, постійними комісіями міської ради, іншими органами, утвореними міською радою, підприємствами, установами, організаціями, об'єднаннями громадян.
 
В.о. начальника відділу - головний спеціаліст
Даниленко
Наталія Станіславівна
каб.410 4-43-56 zemlya@pokrov-mr.gov.ua
Головний спеціаліст відділу
Езау
Ольга Вікторівна
каб.410 4-43-56 zemlya@pokrov-mr.gov.ua

 

Перелік адміністративних послуг відділу землекористування, які можливо отримати у центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Покровської міської ради за адресою:

53300, Дніпропетровська область, м.Покров,
вул. Центральна, 48 , 1 поверх ЦНАП

 1. Видача рішення про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, в постійне користування та в оренду із земель державної та комунальної власності.
 2. Видача рішення про поновлення договору оренди земельної ділянки.
 3. Видача рішення про продаж земельних ділянок комунальної власності.
 4. Видача рішення про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)  та надання у власність, в постійне користування в оренду земельної ділянки, межи якої встановлені в натурі(на місцевості).
 5. Видача рішення про надання дозволу на виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).
 6. Видача рішення про погодження викупу земельної ділянки  та  проведення  її експертної грошової оцінки.
 7. Видача рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.
 8. Видача рішення про розірвання договору оренди  земельної  ділянки або припинення права постійного  користування земельною ділянкою.
 9. Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Файли

doc
Оголошення нормативно грошова оцінка
Розмір: 16.5КБ
zip
Планові та фактичні показники сплати за договорами оренди комунальної власності
Розмір: 2.3КБ
zip
Планові та фактичні показники сплати за розміщення тимчасових споруд
Розмір: 2.25КБ
docx
Полож про відділ землекористування № 36 від 24.12.19
Розмір: 14.83КБ
zip
Списки власників, орендарів земельних ділянок
Розмір: 10.22КБ