Секретар Покровської міської ради Курасов Сергій Сергійович

  • Курасов Сергій Сергійович
  • Дата народження: 30.07.1986
  • Посада: Секретар Покровської міської ради

Біографія

Народився 30.07.1986 р. в м.Орджонікідзе Дніпропетровської області
Освіта:
Одеська національна юридична академія, спеціальність “Правознавство”,  кваліфікація: юрист.       
Криворізький економічний інститут державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, кваліфікація: спеціаліст з обліку і аудиту.

Трудова діяльність:
З 2010  по 2011 працював в управлінні Пенсійного фонду України в м.Орджонікідзе Дніпропетровської області на посаді головного спеціаліста відділу обліку надходження платежів, головного спеціаліста відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів.
З 2012 по 2015 працював в Державній виконавчій службі Орджонікідзевського міського управління юстиції на посаді державного виконавця.
З 2015 по 2016 працював в ПАТ “Дніпропетровськгаз” на посаді юрисконсульта 1 категорії відділу договірної роботи юридичного управління.
З 2016 по 2017 працював в ТОВ “Регіональна газова компанія” на посаді головного юрисконсульта відділу претензійно-позовної роботи управління правового супроводження проєктів у Дніпропетровській області юридичного департаменту.
З 2017 по 2019 працював у Адвокатському об’єднанні “Гарант Груп” на посаді головного юрисконсульта управління в Дніпропетровській області, адвоката управління в Дніпропетровській області.
З 2019 по листопад 2020  працював у виконавчому комітеті Покровської міської ради Дніпропетровської області на посаді начальника відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. 

В листопаді 2020 року обраний секретарем Покровської міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області 8 скликання.
Одружений. Має сина та доньку.

Посадові обов'язки

ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ
Секретар міської ради виконує свої повноваження згідно зі ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
В межах своїх повноважень:
організовує підготовку сесій ради, веде засідання ради, забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення; організовує контроль за їх виконанням.
Координує діяльність постійних комісій ради та інших комісії ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
Сприяє депутатам у здійсненні їх повноважень.
Організовує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.
Очолює та організовує роботу: адміністративної комісії, атестаційної комісії, протиепізоотичної комісії, конкурсної комісії на заміщення вакантних посад, комісії по розгляду звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги мешканцям міста.
 

Виборчий округ

Помічники

Прийом

Третій вівторок місяця з 09-00 до 12-00 год. у будівлі виконкому, к. 111