Державні дотації за молодняк великої рогатої худоби

У 2018 році власники тварин можуть претендувати на одержання державної дотації за молодняк великої рогатої худоби!

Доводимо до Вашого відома, що наразі Ви маєте право отримати державну дотацію, якщо утримуєте теля віком до 13-ти місяців, ідентифіковане та зареєстроване у встановленому законодавством порядку.

Для отримання дотації за молодняк відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 7 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» Вам потрібно звернутися до відділу економіки Виконавчого комітету Покровської міської ради ( к. 207).

Дотація надається за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб і був ідентифікований та зареєстрований у встановленому законодавством порядку. Обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, становить 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

  • за період від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;
  • за період від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;
  • за період від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

До 1 серпня 2018 року подати такий перелік документів:

  1. Копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  2. Копія паспорта особи – власника тварини;
  3. Копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
  4. Копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Для отримання додаткової інформації з питань виплати дотацій Ви можете звернутись на безкоштовну гарячу лінію Міністерства аграрної політики та продовольства України за телефоном 0800215010, а з питань проведення ідентифікації та реєстрації тварини Ви можете звернутися до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в області за телефоном (056) 745-18-77 або до відділу економіки Виконавчого комітету Покровської міської ради за телефоном 4-22-44.

Відділ економіки